Zorunlu Asansör Bakım Onarım Mesleki Sorumluluk Sigortası

Zorunlu Asansör Bakım Onarım Mesleki Sorumluluk Sigortasını, asansörlü bir binanın yöneticileri binada bulunan asansörlerde meydana gelebilecek kazalar için asansör bakım onarım mesleki sorumluluk sigortası olarak yaptırabilir.

Asansör Bakım Onarım Mesleki Sorumluluk Sigortası nedir?

Zorunlu Asansör Bakım Onarım Mesleki Sorumluluk Sigortası, konut ve ticari binalarda bulunan asansörlerde meydana gelebilecek kazalar sonucu asansörün bakım, onarım hizmetini gerçekleştiren yetkili servise karşı üçüncü kişiler tarafından ileri sürülebilecek tazminat taleplerini teminat altına alan sigorta türüdür.

Zorunlu Asansör Bakım Onarım Mesleki Sorumluluk Sigortası Teminatları:
Asansör bakımı yapan yetkili servis asansöre verilen bakım, onarım ve servis hizmeti ile ilgili; mesleki hatası veya ihmallerinden dolayı üçüncü şahıslar ve bina sorumluları tarafından ileri sürülebilecek tazminat taleplerini karşılamak için en az 500.000 TL tutarında asansör mesleki sorumluluk sigortasını yaptırmak zorundadır.

Zorunlu Asansör Bakım Onarım Mesleki Sorumluluk Sigortası​ teklifi Alın

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Zorunlu Asansör Bakım Onarım Mesleki Sorumluluk Sigortası​ teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.