DASK Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası depremin, deprem sonucu yangın, infilak, tsunami ve
yer kaymasının sigortalı binalarda neden olacağı hasarlara karşı güvence sağlar.

Zorunlu Deprem Sigortası Yaptırmanın Avantajları

Doğal Afet Sigortaları Kurumu, Zorunlu Deprem Sigortası ile depremin ve depremin sonucu olarak meydana gelen doğal afetlerin doğrudan neden olacağı maddi zararları , poliçenizde belirtilen limitler dahilinde nakit para olarak karşılar.

Zorunlu Deprem Sigortası kendi geleceğimizi güvence altına almanın yanı sıra, ülkemizin olası bir depremdeki tazmin hizmetlerinin de güvencesidir. Bu nedenle deprem sigortası vatandaş olarak hepimizin sosyal sorumluluğu olarak görülmelidir.

Teminatlar: Depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararlar, poliçenizde belirtilmiş limitler dahilinde nakit olarak karşılanır. Binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır.

Temeller, ana duvarlar, bahçe duvarları, istinat duvarları, merdivenler ve asansörler gibi bina bölümleri, bir arada ya da ayrı ayrı teminat kapsamındadır.

Zorunlu deprem Sigortası
Teklifinizi Hemen Hazırlayalım

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız kasko sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.