Eczane Paket Sigortası

Eczane Paket Sigortası​nı, eczanenizin güvenliğini sağlamak için bu kapsamlı sigortayı yaratarak, eczanenizi vitrinden,
eşya ve mallara, çalışanlardan müşterilerinize kadar güvence kapsamına aldık.

Eczaneniz Olası Risklere
Karşı Güvende!

Eczane paket sigortası​ ile eczaneler faaliyetleri bakımından tüm işyerlerinin maruz kalabilecekleri tehlikelerin yanı sıra kendilerine özel tehlikeler ile de karşı karşıya kalabiliyor. Özellikle stokta bulunan ilaçların gerçekleşebilecek herhangi bir risk karşısında zarara uğraması ciddi bir maddi yükümlülük ortaya çıkarabilir.

Eczane Paket Sigortası Teminatları

Eczacılar Odası tarafından yayımlanmış nöbet çizelgesinde belirtilen tarihlerde, nöbetçi olunan gün için stok yapma ihtiyacı duyulabilir. Bu dönemde kapsam dahilinde meydana gelen hasarlarda eksik sigortadan etkilenilmez.

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanabilecek fiyat artışlarına paralel olarak emtiada meydana gelebilecek bedel değişikliklerine karşı emtia otomatik teminat altındadır.

Eczanelerde fatura edilmek üzere bekleyen reçeteler ile kilit altında bulundurulması şartıyla yeşil ve kırmızı reçete konusu ilaç ve kimyasallar teminat altındadır.

İşyeri yardım, duvara monte raf devrilmesi, nöbet teminatı, sürsaj teminatı, reçete ve ilaç teminatı, acil sağlık hizmetleri, alternatif işyeri değişikliği masrafları, kira kaybı gibi genel teminatlar dışında, ek teminatlar da poliçeye eklenebilir.

Eczane Paket Sigortası
teklifinizi Hazırlayalım

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Eczane Paket Sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.