Emtea Nakliyat Sigortası

Emtea Nakliyat Sigortası​ sayesinde yükünüzün herhangi bir nakil vasıtasıyla (denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu) bir yerden
başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları güvence altına alıyoruz.

Yükünüz taşınırken,
riskleri siz taşımayın!

Emtea nakliyat sigortasının yapılmasının ardından bir yükün; havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu kullanılarak bir yerden bir yere taşınması esnasında yaşanabilecek kayıp ve hasarlar, önceden belirlenmiş olan şartların sağlanması durumunda AKTÜRK SİGORTA tarafından güvence altındadır.

Üretim yapan firmalar, uluslararası firmalar, dış ticaret firmaları, yurtiçi nakliyat yapan firmalar, lojistik şirketleri ve bitmiş ürün satan firmalar Nakliyat Sigortalarından yararlanabilirler.

Denizde geminin batması, oturması, devrilmesi durumunda; karada kamyon ve trenin çarpışması, devrilmesi, yanması gibi genel olarak kaza ve tehlikelerden gelebilecek her türlü risk, bu poliçe ile belirlenecek şartlar dahilinde, güvence altındadır.

Emtea Nakliyat Sigortası Teminatları:

Yükün taşındığı araç da dahil olmak üzere tüm değerini kaybedecek şekilde zarar görmesi hali.

Tam ziyaya ek olarak, nakil yapan aracın yapacağı kazaya göre kısmi zararların da teminat altına alınmasıdır.

Tüm Rizikolar (All Risks) olarak bilinir. Institute Cargo Clauses -A ile belirtilen istisnalar dışındaki tüm riskler  teminat altına alınmaktadır.

Bu teminat için geçerli olan en önemli istisnalar; Malın kendi doğasından kaynaklanan hasarlar.

Taşıyan aracın ya da ambalajın uygunsuzluğu, her türlü gecikmeden kaynaklanan hasarlar, radyoaktif kirlenme-bulaşma, sigortalının kötü niyeti, savaş, grev, terör, kargaşalık.

Emtea Nakliyat Sigortası Teklifinizi
Hemen Hazırlayalım

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Emtea Nakliyat Sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.