Geniş Kapsamlı İş Yeri Sigortası

Geniş Kapsamlı İş Yeri Sigortası ile işyeri binanıza ve burada bulunan demirbaş, emtea ve makinalarınıza gelebilecek zararlar teminat altına alınır.

İş Yeriniz A’dan Z’ye
güvence altında.

Geniş Kapsamlı İş Yeri Sigortası yaptırmamanız durumunda, bugün size büyük ve önemli görünmeyen bir risk, ticari geleceğinizi etkileyebilir. AKTÜRK Sigorta, uzman risk analistleriyle doğru sigorta çözümlerini sunmak ve geleceğinizi güvence altına alabilmek adına hizmetinizde.

İşyerinde meydana gelebilecek yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin sigortalı mallarda oluşabilecek maddi zararlar, belirlenen şartlar doğrultusunda teminat altındadır.

Taşınmaz mallarda: Aksi belirtilmemişse; binaların dışındaki bahçıvan evi, garaj, su deposu, kömürlük, binaların içlerinde veya üzerlerinde bulunan her çeşit sabit tesisat, asansör ve yürüyen merdivenler gibi binayı tamamlayan şeyler şartlar doğrultusunda sigorta kapsamındadır.

Makine Kırılması, Cam kırılması, elektronik cihazlar, taşınan para ve kıymetler, emniyet suiistimal nedeniyle sigortalının uğrayacağı maddi zarar; hepsi sigortada belirtildiği şartlarıyla sigorta güvencesi altındadır.

İşveren sorumluluk teminatı: İş kazaları sonucunda işverene düşen hukuki sorumluluk dolayısıyla SGK’ya tabii işçiler veya bunların hak sahipleri tarafından işverenden talep edecekleri ve Sosyal Sigortalar Kurumu’nun sağladığı yardımların üstündeki ve dışındaki tazminat talepleri teminat altındadır. Dava açılması halinde mahkeme ve avukatlık ücretleri de kapsama dahildir.

 

Üçüncü Şahıs Sorumluluk teminatı: Sigorta süresince, sigortalının faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek bir olay neticesinde; üçüncü şahısların ölmesi, yaralanması, sağlığının bozulması veyamallarına gelebilecek maddi zararlar teminat altındadır.

Geniş Kapsamlı İş Yeri Sigortası teklifinizi Hazırlayalım

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Geniş Kapsamlı İş Yeri Sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.