Hakkımızda

1996 yılında ticari hayatına başlayan AK-SET grup firması olan Mustafa Aktürk Sigorta şirketi 2013 yılında kurulmuş olup, müşteri portföyünü hızla geliştirmektedir.

Aktürk Sigorta olarak sigorta sektöründe faaliyet gösteren seçkin sigorta şirketleriyle kurduğumuz stratejik ortaklıkların sağladığı avantajlı hizmet ve sigorta ürünleriyle birlikte, çalıştığımız müşterilerimizin sorunlarını ortadan kaldıran güvene ve titizliğe dayalı hizmet kültürüyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Uzun ve karmaşık sigorta süreçlerini basite indirgeme anlayışı içerisinde oluşturdumuz hizmet politikası ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Kişisel bilgi güvenliğini ön planda tuttuğumuz teknolojik altyapımız ve 360 derece iletişim stratejimiz ile sigorta denince akıllara gelen ilk marka olmak için kalitemizden ve değerlerimizden asla taviz vermiyoruz.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğu sigorta sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Vizyonumuz

AKTÜRK Sigorta olarak faaliyet gösterdiğimiz sigorta sektöründe; lider sigorta şirketleri ile stratejik iş ortaklığı yaparak sunacağımız hizmetlerle Konya'da ve Türkiye' de bilinen, güvenilir ve saygı duyulan bir şirket olmaktır.

Sigorta hizmetlerimizi incelemek ister misiniz?