İşyeri Sigortası Nedir?

Büyük işletmelerin üzerindeki riskler de büyük olur biliyoruz. Peki ciddi sonuçlar doğurabilecek bu denli önemli risklerinizi kime emanet ediyorsunuz?

İşyeri sigortası, iş yerinizde karşılaşabileceğiniz tüm risklere karşı kendinizi ve işinizi güvence altına almak için yaptırdığınız bir sigortadır. İş yerinizin türüne bağlı olarak farklı çeşitleri vardır. Fakat genel olarak, tüm sigorta şirketlerinde bulunan esas teminat maddeleri belirlidir. 

Yıldırım, deprem, yangın, lokavt, grev, kötü niyetli olan hareketler, halk hareketleri, sel, su olayları, hırsızlık, terör bu teminatlardan bazılarıdır. 

İşyeri Sigortası Neleri Kapsar?

Türüne bağlı olarak yangın, deprem, hırsızlık, sel baskını, terör, enkaz kaldırma masrafları, kar kaybı, makine kırılması, taşıt çarpması, yer kayması gibi durumları kapsayabilir.

İşyeri Sigortasının İşlevi Nedir?

İş yeri sigortası, iş yerinin gerçekleşecek olası olumsuz olaylara karşı teminat altına alınmasına yardımcı olmaktadır. İşyeri sigortası yapılarak işyeri sahibinin, işyerinin, işyeri çalışanlarının ve işyeri çevresindeki kişi ve unsurların zor durumda kalmalarının önüne geçilir.

İşyeri Sigortası Neden Önemlidir?

İşyeri sigortası ile hem işinizi, hem kendinizi, hem de emeğinizi güvence altına almış olursunuz. Ayrıca, mali planlamalarınız konusunda daha rahat olur ve işiniz ile ilgili geleceğe dönük planlamalar yapabilirsiniz. Sigortanızın sizi koruduğunu bilmek, işinizi daha ilerilere taşıyabilmek için büyük bir avantajdır. Bu sayede, rakiplerinizin de önünde olursunuz.

İşyeri Sigortası Nasıl Yaptırabilirim

Aktürk Sigorta, 7/24 işyeriniz için en uygun ve ihtiyacınıza göre geniş kapsamlı işyeri sigortası seçeneklerini belirler en uygun fiyatı bularak anında sigortalar ve güvence altında olmanızı sağlar.

Sigorta çeşitleri hakkında konuşmak ve size en uygun sigorta hizmetini sağlayabilmek için hemen bize ulaşın, sizi Aktürk Sigorta’ya bekliyoruz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email