Ekibimize katılın

Adalet, eşitlik, dürüstlük ve güven AKTÜRK ailesine katılabilmenin temel yapı taşlarını oluşturmaktadır.

AKTÜRK Grup olarak, yarattığımız çalışma ortamı ve güçlü şirket kültürümüzün devamlılığını sağlamak amacıyla iş başvurusunda bulunan her adayı büyük bir titizlik ve özenle değerlendiriyoruz.

Şirket kültürü ve takım içi motivasyonun başarıyı beraberinde getirdiğine olan inancımız sayesinde, sıradan işe alım politikalarından farklı olarak uyguladığımız iki aşamalı değerlendirme sürecinde, başvuru yapan her aday, kişilik ve mesleki olmak üzere 2 farklı kategoride değerlendirilir.

Bu değerlendirme süreçlerinde uygun görülen adaylar, çalışma kültürümüze uyum sağlaması için bir oryantasyon sürecine dahil olur ve devamında AKTÜRK Grup bünyesinde çalışmaya başlarlar.

Mutlu Ekip Her Zaman Güçlü Ekiptir

AKTÜRK Grup olarak, Güven, Saygı, Eşitlik ve Takım Çalışması gibi değerlerin tamamı, çeyrek asırdır elde ettiğimiz başarıların temelindeki yapı taşlarıdır. Personelimizin toplumsal refahına, düşüncelerine saygılıyız ve önemsiyoruz. Bu değerler çerçevesinde aramıza yeni katılan her birey ile yıllardır birlikte olduğumuzu varsayarak ekibimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.

Eğitim ve Gelişimin Gücüne İnanıyoruz

AKTÜRK Grup olarak, bünyemizde çalışan herkesin sürekli bir öğrenme ve bilgi paylaşımı içerisinde olması, bizi biz yapan ayrıcalıklı özelliklerimizdendir. Tüm çalışma arkadaşlarımızın hem bireysel hem de kurum içi gelişmelerini sağlamak için eğitim, gelişim ve değişim konusunda her zaman destekçisiyiz.

Mutlu Personel Mutlu Çalışma Ortamı

Sistematik çalışma standartlarımızın ve güçlü şirket kültürümüzün devamlılığı için oluşturduğumuz bu titiz işe alım politikasının temel amacı “Mutlu Personel, Mutlu Çalışma Ortamı” ilkesinin sürdürülebilirliğini sağlamaktır.