Araç Kasko Sigortası

Kasko sigortası ile, sigortalının iradesi dışında gelişebilecek ve Kara Araçları Kasko Sigortası genel şartlarında
belirtilen risklerin gerçekleşmesi sonucu oluşabilecek maddi zararlar teminat altındadır.

Aracınızı Korumanın daha Avantajlı Bir Yolu var!

Araç kasko sigortası, sigortalının kendine ait karayolunda kullanılabileceği motorlu, motorsuz taşıtlardan römork veya karavana; iş makinelerinden traktöre kadar tüm taşıtlarda uygulanabilen bir sigorta türüdür. Riskli durumlar sonucu yaşanabilecek zararların önceden belirlenmiş şartlar doğrultusunda teminat altına alınmasını kapsar.

Zorunlu trafik sigortası karşı tarafa verilebilecek olası riskleri teminat altına alırken , kasko poliçeleri; trafik sigortasının maddi ve bedeni limitine ek olarak karşı tarafın aracını ve kendi aracınızın da alabileceği maddi, manevi hasarları güvence altına alır.

Araç Kasko Sigortası Teminatları: Yanma, kötü niyetli hareketler maruz kalma, çalınma veya çalınmaya teşebbüs, doğal afetler , yanlış akaryakıt kullanımı, anahtar kaybı, mini onarım, yedek araç hizmeti, manevi tazminat, hasarsızlık koruma, cam kırılması, halk hareketleri ve terör eylemleri gibi ihlallerden doğan maddi zararların teminat altına alınabileceği gibi özel teminatlardan olan ; yedek parça temini ve organizasyonu, acil tıbbi danışma, yaralanma veya sakatlık durumunda nakil gibi imkanlardan da yararlanılabilir.

Kasko Sigortası Teklifinizi
Hemen Hazırlayalım

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız kasko sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.