Konut Sigortası

Konut sigortası ile hem evinizi hem eşyalarınızı hemde sevdiklerinizi güvence altına alırsınız

Neden Konut Sigortası Yaptırmalısınız?

Konut sigortası, evinizi ve eşyalarınızı depremden yangına, hırsızlıktan su baskınına birçok riske karşı koruma altına alan “kişiye özel” bir sigorta uygulamasıdır. Aynı zamanda komşularınıza verebilecek olduğunuz zararlar da teminat altına altına alınır.

Konut sigortası, deprem sigortasının aksine yaptırılması zorunlu tutulmamıştır. Buna karşın deprem dışında da olası tüm doğal felaketler ile uğrayacağınız hasarları güvence altına alan bir sigorta türü olduğu için hem ev sahiplerinin hem de kiracıların Konut sigortası yaptırması şiddetle tavsiye edilmektedir.

Konut Sigortası Teminatları: Yangının, yıldırımın, infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin sigortalı mallarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar, ücretsiz çilingir hizmeti, Elektronik Cihaz Arızalanması, gıda bozulması, kişisel eşya gasp, kıymetli eşya ve mücevherat, sel su baskını, izolasyon eksikliği, kira kaybı, yakıt sızması, cam kırılması, dolu, bina hırsızlık gibi önceden belirlenmiş şartlar dahilinde bu sigorta ile teminat altındadır. Ücretsiz olarak Halı Yıkama ya da Kombi Bakım hizmetleri de teminat altına alınabilir.

Konut Sigortası Teklifinizi
Hemen Hazırlayalım!

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Konut Sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.