Nakliyat Sigortası Nedir?

Nakliyat sigortası ile sigortaya konu emtianın; denizyolu, havayolu, karayolu, demiryolu ile taşınması esnasında uğrayacağı kayıp veya hasarları sözleşme ve/veya poliçede belirtilen şartlar kapsamında teminat altına alabilirsiniz.

Bu sigorta sayesinde bir malın taşıma araçları ile bir noktadan diğer noktaya taşınması durumunda zarar görmesi riski güvenceye alınır.

Nakliyat Sigortası Çeşitleri Nelerdir?

Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Türkiye sınırları dahilinde karayolu ile yük taşırken karşılaşılabilecek riskler güvence altına alınır. Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları; Türkiye sınırları dâhilinde karayolu ile yük taşımacılığı yapan nakliyeci firmaların kendilerine ait ve/veya kiraladıkları araçlarla taşıma hizmeti verdikleri müşterilerine ait emtiayı taşırken, teminat kapsamındaki bir rizikonun gerçekleşmesi sonucunda doğan yasal sorumlulukların poliçede belirlenmiş şartlar ve limitler dâhilinde teminat altına alındığı bir nakliyat sigortasıdır.

Emtia Nakliyat Sigortası

Taşıma esnasında yükünüz türlü risklerle karşı karşıyadır! Biz de, Nakliyat Emtea Sigortası ile, yükünüzün herhangi bir nakil vasıtasıyla (denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu) bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları güvence altına alınır.

Tekne & Yat Sigortası

Tekne-Yat Sigortaları ürünümüz, özel amaçlı olarak kullandığınız yatlarınıza, deniz tehlikeleri veya karada bağlama yerlerin de , marina da veya yatma-çekek yerinde meydana gelebilecek kazalara karşı güvence sağlayan bir Sigortadır.

Nakliyat Sigortası Neden Önemlidir? 

Hem sizin hem de müşterilerinizin işini korumak için sigorta hayati önem taşır. Özellikle nakliye gibi bir konuda, riskleri öngörebilmek ve önlem alabilmek çok zordur. Mağduriyete uğramamak için sigortanızı yaptırın, işinizi asla şansa bırakmayın.

Aktürk Sigorta ile ihtiyacınıza en uygun sigorta çeşidini, uygun fiyatlarla, profesyonel bir ekip sayesinde alabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email