Otel Paket Sigortası

Otel Paket Sigortası​ ile artık aklınızdaki endişeleri, hem otelinizi hem de müşterilerinizi kapsayan riskleri azaltabilirsiniz.

Otel Paket Sigortası Nedir?

Otel Paket Sigortası ile, yangının, yıldırımın, infilakın sonucunda ortaya çıkan duman, buhar ve hararetin sigortalı mallarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar koruma altına alınmıştır. Ayrıca işletmenizdeki taşınır, taşınmaz mal varlıklarınız da Yangın Modülü kapsamında koruma altındadır.

Otel Paket Sigortası Teminatları: Sabit Elektronik Cihazlar, Arazi İnşaat İşleri, Otel ve Odalardaki Kasalar, Fırtına, Her Türlü Taşıt Çarpması, İş Durması, İçe Çökme, Yakıt Sızması, İzolasyon Eksikliği, Elektronik Hasarlar, Anahtar Kaybı, Alternatif İş Yeri Masrafları, Emniyet Suiistimal, Enerji Telekomünikasyon Otel Sorumluluk, Manevi Tazminat, Çocuk Bakımı, Vestiyer Sorumluluk, Çamaşırhane Sorumluluk, Kuru Temizleme Sorumluluk, Ürün Sorumluluk, Asansör Kazaları, Otel Organizasyonları gibi teminatlar da ek primler ödenerek poliçeye eklenebilir.

Otel Paket Sigortası
teklifinizi Hazırlayalım

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Otel Paket Sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.