Özel Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası ile kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi yüzde 100’e kadar güvence altına alabilirsiniz

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

Özel sağlık sigortası yaptırılmaması durumunda hayatımızın her anında sağlığımız risk altındadır. Oluşabilecek her türlü riskler için kaliteli ve gelişmiş sağlık hizmetlerinden yararlanma imkanını her bütçeye uygun çözümlerle sunuyoruz. Sağlık poliçeniz 1 yıllık olup; tercihinize göre Yatarak Tedavi, Ayakta Tedavi ve Ferdi Kaza teminatlarını kapsamaktadır.

Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Ömür Boyu Yenileme Garantisi: Şartların sağlanması halinde sigortacı, ömür boyu yenileme şartını değerlendirir ve uygun olanlara ömür boyu yenileme garantisi verir.

Yatarak Tedaviler: Ameliyat, Ameliyatsız Tedavi, Yoğun Bakım, Kemoterapi Radyoterapi Diyaliz Tedavi ve Tetkikleri, Tıbbi Malzeme ile Ambulans giderleri “Yatarak Tedaviler” limiti ve ödeme yüzdesi teminat altındadır.

Ayakta Tedaviler: Doktor muayenesi, İlaç, Röntgen, Laboratuvar Tetkikleri ve İleri Tanı Yöntemlerine ait giderler, poliçede tercih edilmeleri kaydıyla belirtilen “Ayakta Tedaviler” teminat limiti ve ödeme yüzdeleri kapsamında karşılanır. Genel teminatlar dışında ek teminat imkanları da söz konusudur.

Sağlık Sigortası Teklifinizi
Hemen Hazırlayalım

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Sağlık Sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.