Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Sigortası

Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Sigortası, site, apartman gibi toplu yaşam alanları ile yönetici sorumluluklarını sağlamak içindir.

Neden Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Sigortası?

Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Sigortası​ yaptırmayan site ve apartmanlar her gün sayısız riskle karşı karşıya kalmaktadırlar. Toplu yaşam alanları için oluşturulan Apartman Sigortası tüm risklere karşı güvence verirken, apartman ve site yöneticilerinin sorumluluklarını da tek bir poliçede teminat altına alıyor.

Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Sigortası​: Site ve apartmanların ortak kullanım alanları ve bu alanlarda bulunan makineler, tabelalar, tesisatlar; yangın, deprem, sel, su baskını ve dolu felaketlerine maruz kalabilir. Bu risklerin yaşanmasından kaynaklanan zararlar da teminat altına alınır. Elektronik cihaz arızaları ve hırsızlıktan kaynaklanan zararlar da belirlenmiş şartlar doğrultusunda sigortanız tarafından karşılanmaktadır.

Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Sigortası​ Teklifinizi Hemen Hazırlayalım!

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Sigortası​ teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.