Zorunlu Koltuk Sigortası

Zorunlu koltuk sigortası ile yolculuk süresi içerisinde maruz kalacağınız her türlü kazaların sonuçlarına karşı sizi koruyoruz.

Zorunlu Koltuk Sigortası
Neleri Kapsamaktadır?

Zorunlu Koltuk Sigortası, yolcuların, sürücülerin ve yardımcıların taşımacılık hizmetinin başından sonuna kadar tüm mola ve duraklamalar da dahil geçen yolculuk süresi içerisinde yaşayabilecekleri tüm kazaların sonuçlarına karşı güvence verir.

Zorunlu Koltuk Sigortası ile sunulan teminatlar: Ölüm teminatı: Sigortalının 2 yıl içerisinde ölmesi halinde sigortalının yardımından mahrum kalan hak sahiplerine poliçede belirlenen teminat yatırılır.

Zorunlu Koltuk Sigortası Sakatlık Teminatı: Sigortalı, yaşanan bir kaza sonrasında 2 yıl içerisinde sakatlık geçirir ve bu sakatlığın tespiti kesin olarak yapılırsa sigortalı kişiye teminat yatırılır.

Sigortalı, yaşadığı kazadan sonra 2 yıl içerisinde kazaya ilişkin eğer tedavi ücreti, nakil ücreti gibi sağlığıyla alakalı ödemeler yapmak zorunda kalırsa AKTÜRK Sigorta ‘’Sakatlık Teminatı’’ adı altında bu ödemeleri belirlenen limitler dahilinde teminat altına alır.

Zorunlu Koltuk Sigortası
Teklifinizi Hazırlayalım

Sunduğumuz avantajlı çözümlerden yararlanmak ve aradığınız Zorunlu Koltuk Sigortası teklifini almak için formu doldurmanız yeterli.